Adam Jech

adam

MakersLab co-founder

Email Adam: adam.jech@makerslab.cz
Phone: +420 728 711 256

Začal jsem podnikat na volné noze a to v oblasti 3D tisku. Rád bych své znalosti a nadšení poslal dál k lidem, které to bude zajímat.

Už na škole jsem se dostal do kontaktu s 3D tiskem, ale to jsem ještě netušil, že mě to jednou bude živit. Jako koníček možná. Po skončení studií architektury jsem se vrhnul do stavařiny, hlavně tvorba návrhů a projektantská činnosti, skleněné konstrukce a LOP (Lehké obvodové pláště).

S první podomácku postavenou tiskárnou, jsem se rozhodl, že 3D tisk je ta správná volba a nyní již obsluhuji fungující portál pro 3D tisk, výroby na zakázku a modelování právě pro 3D tisk. Modelování pro 3D tisk je od běžného 3D modelování trochu odlišné, má svá specifika, o kterých se tu ale nechci rozepisovat. Jestli chcete vědět víc, moje zkušenosti z tiskem vám rád předám na prvním kurzu o 3D tisku, který pořádám dohromady s Tomášem Michálkem, dozvíte se o něm na tomto webu

Moje další záliby, kterým jsme dříve věnoval spoustu volného času (a teď to málo, co mi zbyde), jsou atletika a fantasy. Od pořádání jedněch z největších LARPů až po malé komorní hry už uplynulo mnoho let, ale velice rád si na nějaké ještě zajedu. A heslem: „sportem ku trvalé invaliditě“ se snažím řídit, jak to jen jde.

Budu se na vás těšit.

emperium.gif
S kurzem jsme byli spokojeni, přestože se k každý z kolegů zajímal konkrétněji o jinou oblast tisku, každý si na něco přišel.
Bylo to příjemně strávený den a někteří si i odnesli i inspiraci pro tisky k realizaci.
Veronika Nastoupilová - www.emperium.cz
tchibo.png

We really enjoyed and liked the experience. It is clearly visible that you guys are truly passionate of what you are doing. We got very insightful answers to our questions which made the experience even better. Keep up the good work.

Tchibo
lego_2.png

Chtěl jsem, aby si náš tým na začátku teambuildingu rozšířil obzory v 3D tisku a byli jsme tak o krok blíže posledním trendům v inovacích. Pár hodin v MakersLabu mi ukázalo, že 3D tisk je mnohem víc než hračka pro fanoušky StarTreku. Tímto bych rád poděkoval Tomášovi a celému týmu kolem MakersLabu za skvělou práci a velkou inspiraci…takovou, že mám svojí 3D tiskárnu doma a zjišťuji, co všechno je nebo brzy bude možné v osobním i pracovním životě.

Luboš Malý - Senior Manažer neustálého zlepšování ve společnosti LEGO