3D modelování

11b

Věnujem se tvorbě 3D grafiky a připravujeme 3D modely právě pro 3D tisk. Tyto modely jsou v mnoha ohledech velice specifické. Nechte si do nás
poradit , nebo rovnou vymodelovat.

Jste kreativní, máte představu co chcete vytisknout, ale nevíte jak počítačový 3D model vytvořit? Nechte si 3D modely vytvořit na míru od našich zkušených designerů v MakersLabu a Rovnou si modýlek můžete nechat u nás i vytisknout.

Pokud již máte s modelováním nějaké zkušenosti a jen vám chybí poslední krůček k tomu, abyste mohli modelovat pro 3D tisk, potom doporučujeme navštívit právě kurz věnující se modelování pro 3D tisk.

 

přilba

Pro vytvoření 3D modelu objektu budeme od Vás potřebovat skicu na papíře. Nezapomeňte indikovat velikost (rozměry) modelovaného objektu. Můžete také přijít do MakersLabu s fyzickým objektem, který potřebujete namodelovat. Čím přesnější vaše rozměry a zadání vašeho prototypu bude, tím se nám bude pracovat lépe.

Na ukázce níže můžete sledovat vývoj modelu jak přijde. Můžete nám třeba poslat obrázek, který jste našli na webu a my na něm začneme pracovat až je výsledek hotov. Poté lze model vytisknout.

Modelování je ve většině případů rychlejší a levnější než 3D skenovaní.

  • 3D modely Zdarma, si můžete stáhnout zde a vytisknout třeba na Prusa i3 MK2.

  • Profesionální 3D modely si můžete zakoupit zde.

  • 3D modely na zakázku vám velice rychle a profesionálně připravíme. Neváhejte nás kontaktovat na adam.jech@makerslab.cz

 

3D modely