Využití 3D tisku

Využití 3D tisku

Chtěli byste odhalit aktuální možnosti 3D tisku? Neustále se objevují nové a nové aplikace s použitím 3D tiskárny, ale zatím v neúplných celcích. Přijďte na naší přednášku o reálném využití 3D tisku a udělejte si jasno.

Cena: 1150Kč bez DPH  

Co mi kurz přinese?

Budou vám představeny 3D tiskové technologie od historie, až po současnost. Dozvíte se vše o 3D tiskových materiálech, technologiích tisku i s ukázkou jednotlivých vzorků. Zjistíte, zda se opravdu 3D tisk hodí pro vaše podnikání, či zda bude zajímavý pro vaše zákazníky. Rozebereme si, jak se počítá cena tisku a jaké jsou jeho největší výhody, ale i nevýhody. Též se dozvíte, zda využívat vlastní 3D tiskárnu, nebo zda využívat služeb budoucích 3D Továren. Navíc si ukážeme reálné business case pro různá odvětví v průmyslu.

Vysvětlíme princip podnikání s 3D tiskem krok za krokem:

 • úvod do světa 3D tisku
 • ukážeme nejrůznější druhy 3D tiskových materiálů a vysvětlíme jejich vlastnosti
 • představení a ukázka business case 
 • rozebereme ceny na vašich konkrétních aplikacích
 • možnosti realizace a rychlosti výroby určené pro váš obor

Místo konání

Milady Horákové 106, Praha 6
MakersLab 

Pomůcky

Na kurz je vhodné mít vlastní notebook a připravené dotazy na výrobu, pokud nám pošlete své aplikace před kurzem na email kurzy@makerslab.cz budou odpovědi lépe zpracovány a připraveny i s možným vzorkem.

.

Registrace

Password must be at least 7 characters long.
Password must be at least 7 characters long.

O MakersLabu

Jako MakersLab dbáme na pečlivý výběr našich lektorů, klademe důraz na vlastní zkušenosti i praktickou činnost lektorů, osobní zkušenost se nedá vyčíst, zároveň přijímáme lektory empatické, inteligentní a s pozitivním přístupem nejen k 3D tisku ale i ke kreslení. Vztah učitel a žák je základ, na kterém stavíme. Věříme, že příjemná tvůrčí atmosféra při kurzu je důležitým prvkem, který přispívá k probouzení Vaší kreativity. Charakter složení předmětů a zaměření se řídí podle individuálního programu vedoucího lektora, naši lektoři jsou výrazné osobnosti a čas strávený po jejich boku může být pro Vás velmi inspirativní.

Sleva

S tímto kurzem dostanete slevu 500Kč na nákup 3D tiskárny na našem eshopu www.makerslab.cz/eshopNebo vzorkový tisk v naší 3D Továrně ve stejné hodnotě.

Přivedete-li na kurz kolegu, máte u nás jeden hodinový výtisk zdarma!

Vývoj 3D tisku

 • PROČ?      3D tisk se stává nedílnou součástí dnešní doby.
 • KDE?         MakersLab – Milady Horákové 106, Praha 6
 • KDO?        Reklamní agentury, kreativní společnosti. 
 • KDY?         Pondělky nebo středy, vždy od 09:00 do 12:00.
 • JAK?         Wokrshop je formou prezentace i praktického cou 3D tiskové farmy.
 • KOLIK?     Cena: 1150Kč bez DPH.

Místo konání
Kurzy se vždy konají v přednáškové učebně MakersLabu. V případě, že byste chtěli tento kurz uspořádat přímo u vás ve firmě stačí napsat na kurzy@makerslab.cz nebo zavolejte na +420 728 711 256  a velice rádi přijedeme k vám.

Kontaktní osoba

V případě jakýchkoliv dotazů, kontaktujte Adama Jecha, email: adam@makerslab.cz .

emperium.gif
S kurzem jsme byli spokojeni, přestože se k každý z kolegů zajímal konkrétněji o jinou oblast tisku, každý si na něco přišel.
Bylo to příjemně strávený den a někteří si i odnesli i inspiraci pro tisky k realizaci.
Veronika Nastoupilová - www.emperium.cz
tchibo.png

We really enjoyed and liked the experience. It is clearly visible that you guys are truly passionate of what you are doing. We got very insightful answers to our questions which made the experience even better. Keep up the good work.

Tchibo
lego_2.png

Chtěl jsem, aby si náš tým na začátku teambuildingu rozšířil obzory v 3D tisku a byli jsme tak o krok blíže posledním trendům v inovacích. Pár hodin v MakersLabu mi ukázalo, že 3D tisk je mnohem víc než hračka pro fanoušky StarTreku. Tímto bych rád poděkoval Tomášovi a celému týmu kolem MakersLabu za skvělou práci a velkou inspiraci…takovou, že mám svojí 3D tiskárnu doma a zjišťuji, co všechno je nebo brzy bude možné v osobním i pracovním životě.

Luboš Malý - Senior Manažer neustálého zlepšování ve společnosti LEGO

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *