DRON: Základy létání (neaktivní)

DRON: Základy létání (neaktivní)

Základní kurz létání dronů, kde se dozvíš základní teorii a možnosti využití dnes a v budoucnosti. Létání si nejprve vyzkoušíš na našem trenažéru a následně si sám proletíš námi připravenou dráhu s INDOOR dronem. Zážitek ti umocní FPV brýle, které ti při létání zajistí pohled z první osoby.

Cena: 600Kč | úroveň: začátečníci

Co mi kurz přinese?

Drony v současnosti nabízejí mnoho možností, jak model využívat. Jde o FPV (first person view), doplnění modelu o telemetrii, doručování věcí a další. Ale na prvním místě … je to dnes stále hlavně zábava! 🙂

Naučíte se bezpečně startovat, viset ve vzduchu na jednom místě, letět rovně, měnit výšku, či vybrat zatáčku. Celé zaškolení probíhá s brýlemi FPV (first person view – vidíte očima modelu), což dává celému létání nejzábavnější prvek.

Také si vyzkoušíte a naučíte se:

  • Jaké typy dronů dnes existují a jaké jsou možnosti jejich využití
  • Seznámite se s kostrou a údržbou modelu
  • Zalétate si na dron simulátoru
  • S našimi drony si proletítedráhu připravenou přímo u nás v jedinečném prostředí MakersLab

Pomůcky
Na tento kurz nejsou žádné pomůcky potřeba.

[/vc_column_text]

Místo konání

Dělnická 43, Praha Holešovice
MakersLab – suterén Paralelní Polis

O MakersLabu

Jako MakersLab dbáme na pečlivý výběr našich lektorů, klademe důraz na vlastní zkušenosti i praktickou činnost lektorů, osobní zkušenost se nedá vyčíst, zároveň přijímáme lektory empatické, inteligentní a s pozitivním přístupem nejen k 3D tisku ale i kreslení. Vztah učitel a žák je základ, na kterém stavíme. Věříme, že příjemná tvůrčí atmosféra při kurzu je důležitým prvkem, který přispívá k probouzení Vaší kreativity. Charakter složení předmětů a zaměření se řídí podle individuálního programu vedoucího lektora, naši lektoři jsou výrazné osobnosti a čas strávený po jejich boku může být pro Vás velmi inspirativní.

Sleva

S tímto kurzem dostanete slevu 500Kč na nákup 3D tiskárny na našem eshopu www.makerslab.cz/eshop

Přivedete-li na kurz kamaráda, máte u nás jeden hodinový výtisk zdarma!

DRON: Základy létání

  • KDE? MakersLab – Paralelní Polis, Dělnická 43, Praha 7
  • KDO? Kurz může navštívit kdokoliv
  • JAK? Cena 800Kč. Registrace zde
  • KDY? Každá druhá středa 18:00-20:00

emperium.gif
S kurzem jsme byli spokojeni, přestože se k každý z kolegů zajímal konkrétněji o jinou oblast tisku, každý si na něco přišel.
Bylo to příjemně strávený den a někteří si i odnesli i inspiraci pro tisky k realizaci.
Veronika Nastoupilová - www.emperium.cz
tchibo.png

We really enjoyed and liked the experience. It is clearly visible that you guys are truly passionate of what you are doing. We got very insightful answers to our questions which made the experience even better. Keep up the good work.

Tchibo
lego_2.png

Chtěl jsem, aby si náš tým na začátku teambuildingu rozšířil obzory v 3D tisku a byli jsme tak o krok blíže posledním trendům v inovacích. Pár hodin v MakersLabu mi ukázalo, že 3D tisk je mnohem víc než hračka pro fanoušky StarTreku. Tímto bych rád poděkoval Tomášovi a celému týmu kolem MakersLabu za skvělou práci a velkou inspiraci…takovou, že mám svojí 3D tiskárnu doma a zjišťuji, co všechno je nebo brzy bude možné v osobním i pracovním životě.

Luboš Malý - Senior Manažer neustálého zlepšování ve společnosti LEGO